RockSerwis.FM


CZAS REALIZACJI OFERTY ZAKUPU, SPOSÓB I KOSZTY DOSTAWY PRZESYŁEK

Czas realizacji oferty zakupu to jedna z dwóch składowych czasu oczekiwania przez klienta na przesyłkę. Druga to czas dostawy przesyłki.

Czas oczekiwania = czas realizacji oferty zakupu + czas dostawy

Czas realizacji oferty zakupu jest ściśle uzależniony od tempa dostaw artykułów do naszej siedziby przez wydawców i dystrybutorów oraz od ich dostępności w magazynów dostawców. W ofercie, w opisach produktów podane zostały orientacyjne terminy realizacji uzależnione od podanych wyżej czynników. W przypadku dużych dystrybutorów czas dostawy wynosi najczęściej 48-72 godziny. W przypadku mniejszych firm lub produktów, których stan magazynowy u dystrybutora uległ czasowemu wyczerpaniu, czas dostawy może ulec wydłużeniu maksymalnie do 90 dni. W takich przypadkach Klient jest mailowo informowany o postępach w kompletowaniu oferty zakupu.

Artykuły które znajdują się na stanie sklepu oznaczone są ikoną "24h". Z uwagi jednak na to, iż na stanie sklepu mogą znajdować się np. egzemplarze zarezerwowane celem realizacji wcześniejszych zamówień lub produkty uszkodzone, pochodzące ze zwrotów ze sprzedaży hurtowej, prosimy każdorazowo poczekać na potwierdzenie ze strony obsługi sklepu dostępności produktu na który została złożona oferta zakupu.

Czas dostawy uzależniony jest od formy wysyłki, którą Klient wybierze na stronie Forma wysyłki w trakcie zatwierdzania swojej transakcji w sklepie. Zamówione artykuły na terenie Polski dostarczane są za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firm kurierskich UPS bądź InPost. Przesyłki realizowane przez Pocztę Polską wysyłane są jako przesyłki priorytetowe i powinny dotrzeć na terenie Polski do Klienta w ciągu 2 dni roboczych od momentu ich wysłania. UWAGA: Wysyłka przesyłek pocztowych jest realizowana dwa razy w tygodniu (wtorek i piątek). Przesyłki kurierskie powinny zostać dostarczone Klientowi w następnym dniu roboczym od momentu realizacji zamówienia.

Koszty dostawy uzależnione są od formy wysyłki oraz formy płatności i aktualnie wynoszą:• Koszty dostawy wynoszą 0,00zł także w przypadku przesyłek odbieranych osobiście w siedzibie sklepu w Krakowie przy al. W. Beliny-Prażmowskiego 28 (od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 16.00) bez względu na wartość zamówienia i formę płatności.

UWAGA: Przesyłki pocztowe realizowane są dwa razy w tygodniu (wtorek i piątek).

Reasumując - przesyłka w zależności od wybranej formy wysyłki dotrze do Klienta najczęściej w ciągu 4 do 14 dni.

Równocześnie informujemy, że nie mamy wpływu na godziny doręczania przesyłek przez kurierów firm UPS i InPost. Natomiast na podstawie numeru listu przewozowego mogą Państwo "śledzić" drogę przesyłki do miejsca przeznaczenia i uprzedzając telefonicznie wizytę kuriera (dzwoniąc do lokalnego oddziału), próbować umówić się na odbiór artykułów o dogodnej dla siebie porze.

Opisane wyżej koszty dostawy dotyczą wyłącznie przypadków, kiedy przesyłka dostarczana jest na terenie Polski. W przypadku wysyłek zagranicznych obowiązują zasady opisane w punkcie X działu "Jak zacząć".

Jeżeli wśród zamówionych przez Klienta artykułów znajdą się produkty z działu ZAPOWIEDZI, przesyłka zostanie wysłana do Klienta najwcześniej w dniu ich rynkowej premiery!

Także w przypadku ZAPOWIEDZI zastrzegamy sobie prawo zmiany ich ceny, aż do dnia premiery. Czasami zdarza się bowiem, iż firma anonsująca dane wydawnictwo pierwotnie podaje złą cenę artykułu, by tuż przed datą jego oficjalnej premiery dokonać jej korekty.

Bardzo sporadycznie zdarzają się też nieanonsowane przez wydawców/dystrybutorów zmiany cen artykułów tzw. backkatalogowych (pozostających w ofercie od pewnego czasu). Jeżeli zmiana ceny (podwyżka) jest drastyczna, zastrzegamy sobie prawo niezrealizowania zamówienia w cenie jaką oferowaliśmy pierwotnie w sklepie. Klient zostanie poinformowany o zaistnieniu takiego przypadku, w celu modyfikacji zamówienia. Jeżeli natomiast zmiana ceny wiąże się z jej obniżką, Klient otrzyma zamówiony artykuł w nowej, niższej cenie.