RockSerwis.FM


FORMY PŁATNOŚCI

Nasz sklep oferuje swoim Klientom kilka dogodnych sposobów płatności za zamówione artykuły.

Aktualnie oferowane sposoby płatności to:

• wysyłka za pobraniem

Opłatę za przesyłkę Klient przekazuje doręczycielowi firmy kurierskiej UPS lub InPost w momencie jej odbioru. UWAGA: Nie są realizowane przesyłki pobraniowe pocztowe.

płatność kartą płatniczą (Visa, Mastercard lub Maestro)

Płatność kartą z wykorzystaniem systemu eCard umożliwia z kolei dokonywanie płatności w sklepie internetowym w najwygodniejszy i bardzo bezpieczny sposób. eCard jest elektronicznym systemem umożliwiającym bezpieczne dokonywanie płatności w Internecie.

Płatność w systemie eCard jest bardzo bezpieczna ponieważ odbywa się na stronach eCard. Obsługa naszego sklepu nie pozna więc podawanych przez Klienta danych.

Uwaga! Obciążenie karty Klienta następuje dopiero w chwili wysłania zamówienia. Obciążenie następuje wyłącznie na kwotę odpowiadającą wartości przesyłki (czyli sumie wartości artykułow i kosztów dostawy).


płatność z konta PayPal


Jeżeli Klient wybierze tę formę płatności, zapłaci ze swojego konta PayPal. Należność pobierana jest w chwili składania zamówienia (oferty kupna). W przypadku niemożności przyjęcia przez sklep oferty zakupu w całości (lub części) lub odstąpienia przez Klienta od złożonej oferty zakupu (przed przyjęciem jej przez sklep), sklep zwróci należność (lub jej część) na rachunek PayPal Klienta. Klient nie będzie składać żadnych roszczeń do odsetek od zwracanej kwoty.

płatność przelewem

Jeśli Klient wybierze tę formę płatności, zapłaci dopiero w chwili przyjęcia przez sklep oferty zakupu i skompletowania przesyłki!

W momencie gdy przesyłka jest gotowa do wysłania (nie wcześniej!), przesyłamy e-mail, w którym podany jest numer naszego rachunku bankowego oraz prosimy o dokonanie przelewu na kwotę odpowiadającą wartości przesyłki.

Uwaga! Prosimy o niedokonywanie przelewu przed uzyskaniem od nas informacji o wysokości wpłaty!

płatność gotówką/osobisty odbiór artykułów

Klient, który wybrał tę formę odbioru artykułów, płaci za nie gotówką w siedzibie firmy w Krakowie przy al. W.Beliny-Prażmowskiego 28 (od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 16.00) po uprzednim mailowym - potwierdzeniu przez nas dostępności zamówionych artykułów!

Dodatkowo, Klient odbierający artykuły osobiście otrzymuje rabat w wysokości 6% (rabat nie dotyczy artykułów na które w chwili składania zamówienia obowiązują ceny promocyjne - posiadające zwykle końcówkę 0.90 zł - oraz artykułów z działu Wyprzedaż i komis).

Opisane wyżej sposoby płatności obowiązuja tylko w przypadku zamówień składanych na terenie Polski. W przypadku zamówień składanych poza Polską obowiązują zasady opisane w punkcie IX działu "Jak zacząć".